گیلان - رشت - داخل بوستان ملت
09925481435
گیلان - رشت - پارک ملت
09925481435

در جستجوی ریزشهابسنگ ها

در جستجوی ریزشهابسنگ ها

در جستجوی ریزشهابسنگ ها

 

 

 

جستجوی ریزشهابسنگ ها، عنوان پروژه ی شبکه بین المللی آموزش ستاره شناسی مدارس( NASE)جهت معرفی اخترزیست شناسی به دانش آموزان به مناسبت روز جهانی نور ۱۴۰۲ است . این پروژه در نهایت سادگی، به دانش آموزان این امکان را می دهد تا به تعداد قابل توجهی از ریزشهابسنگ ها ( اجرام فرازمینی )، که برایشان بسیار جذاب است دست پیدا کنند و اطلاعاتشان را دراین زمینه افزایش دهند.

انجمن نجوم ثاقب گیلان با همکاری شبکه بین المللی آموزش ستاره شناسی مدارس( NASE)، اقدام به برگزاری این پروژه نموده است. از کلیه دانش آموزان، معلمان و انجمن های ستاره شناسی سراسر کشور، جهت شرکت در این پروژه دعوت می شود.

پوستر پروژه ریز شهابسنگ ها

نحوه ی ثبت نام:

 

دانش آموزان، معلمان و علاقمندان به دنیای ستاره شناسی می توانند برای شرکت در این فعالیت هیجان انگیز حداکثر تا تاریخ 31 مرداد به شیوه های زیر اقدام کنند:

دایرکت به : thethaqib@

ایمیل:   micrometeoriteiran@gmail.com

واتساپ : ۰۹۹۲۵۴۸۱۴۳۵

حضوری : رشت . بالاترازچهارراه گلسار . بلوارشهیداحمدزاده . داخل بوستان ملت . ساختمان انجمن نجوم ثاقب گیلان .

 

گروه بندی و رده ی سنی:

کلیه دانش آموزان از پایه سوم تا دوازدهم، قادر به شرکت در پروژه ریزشهابسنگ ها هستند. هر گروه می بایست متشکل از سه تا چهار نفر عضو و یک مربی باشد.

 

روش انجام پروژه و فرم ارسال گزارش:

برای آشنایی با روش انجام پروژه ریزشهابسنگ ها، لطفا فیلم آموزشی را مشاهده و دستور کار فراهم شده را  نیز مطالعه بفرمایید. سپس با توجه به آن ها، پروژه را انجام داده و فرم گزارش را تکمیل نمایید. لطفا در فرم گزارش تعداد ریزشهابسنگ های یافت شده قید شود.

راهنمای پروژه یافتن ریزشهابسنگ ها

فرم ارسال گزارش

 

 

 

زمان و نحوه ی  ارسال نتایج:

لطفا تا تاریخ 25شهریور ماه، فرم کامل شده ی گزارش، به همراه سه تا چهار عکس از ریزشهابسنگ های یافت شده و عکسی از گروه به هنگام فعالیت را به نشانی micrometeoriteiran@gmail.com ایمیل بفرمایید.

 

به افراد شرکت کننده گواهینامه بین المللی ازسوی اتحادیه بین المللی ستاره شناسی IAU اهداء خواهد شد .

پیشاپیش از مشارکت شما در اطلاع رسانی سپاسگزاریم .

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *